اسباب بازی های آموزشی

راهنمای خرید ماشین اسباب بازی برای کودکان، بهترین انتخاب کدام است؟

راهنمای خرید ماشین اسباب بازی برای کودکان، بهترین انتخاب کدام است؟

اگر چند سالی عقب برگردیم، در زمان کودکی بیشترمان شهربازی‌ها تنها جایی بودند که می‌توانستیم سوار ماشین اسباب بازی بشویم و برای دل خودمان رانندگی کنیم. تا آن زمان تنها انتخاب ماشین بازی‌های کوچولوی فلزی معمولاً در دو یا سه مدل بود. در اواسط دهه هفتاد کم‌کم ماشین‌های اسباب‌بازی و انواع ماشین که قابلیت کنترل از راه دور داشت، وارد بازار شد.
مدل‌های مختلف اسباب بازی ماشینی با ماشین های کنترل از راه دور در همان سال‌ها هم رقابت داشت و معمولاً به‌عنوان هدیه تولد، هدیه معدل خوب و شاگرداول شدن دوران کودکی‌مان را تحت‌تأثیر قرار داد. حالا امروز همه چیز عوض شده و انواع اسباب بازی ماشینی با هر رنگ و مدل را به‌راحتی می‌توانید در فروشگاه‌های مختلف پیدا کنید.
رنج قیمت ماشین اسباب بازی متنوع است تا هر خریداری بتواند آنچه در توانش است را بخرد. امکانات مختلف ماشین مانند باتری یا نوع شارژر و … هم بر اساس قیمت و شرکت سازنده محصول تعیین می‎شود. به‌خاطر همین تنوع موجود در بازار تصمیم گرفتیم که سراغ معرفی ماشین‌های اسباب‌بازی سایت جاپاتوی برویم و توضیح مختصری از هرکدام داشته باشیم تا بتوانید بر اساس فاکتورهای مختلف بهترین محصول را بخرید. با ما همراه شوید.

خرید انواع ماشین اسباب بازی

اولین ماشین بازی پسربچه‌ها و دختربچه‌ها ماشین‌های کوچک و ساده در رنگ‌های مختلف است که قیمت مناسبی دارد و تقریباً مثل لگو و عروسک در اتاق هر بچه‌ای پیدا می‎‌شود. این ماشین‌های کوچک در طرح‌های مختلف و با بهترین مواد اولیه تولید شدند و بسیاری از مدل‌هایشان به‌عنوان دکور هم استفاده می‌شود و برای رنج سنی خاصی نیست.
از مدل ماشین ساده که اولین انتخاب برای بازی‌کردن است تا انواع پورش، سانتافه و BMW را می‌توانید در این ابعاد و اندازه برای بازی و دکور اتاق کودک تهیه کنید.

ماشین‌ های کوچولو و کلاسیک، از بازی تا دکوراسیون

دختران و پسران هر دو به ماشین‌بازی علاقه دارند ولی معمولاً ماشین‌های مختلف به‌خصوص ماشین پلیس، ماشین آتش‌نشانی، آمبولانس، هلیکوپتر و … به‌عنوان اسباب بازی مناسب پسران شناخته می‌شوند.
بازی‌کردن با ماشین و تعقیب و گریزهای کودکانه معمولاً همراه با سناریویی است که کودک به‌تنهایی یا همراه با دوستانش آن را می‌چیند و مشغول می‎شود. به همین خاطر کودکان هم به‌تنهایی و هم در جمع دوستانشان با انواع ماشین‌ها سرگرم می‌شوند.
علاوه بر ماشین‌های کوچک اسباب‌بازی انواع ماشین‌های بزرگ و برقی هم که کودک خودش توانایی راندن آن را یاد می‌گیرد، برای بازی‌کردن مناسب است. البته در آخر لیست هم باید به انواع ماشین‌های کنترل از راه دور اشاره کرد که تقریباً همۀ پسربچه‌ها عاشق آن هستند.

انواع قطار اسباب بازی، موزیکال و ساده

قطار اسباب بازی همیشه طرف‌داران خودش را دارد. بعضی از بچه‌ها دوست دارند که خودشان قطعات قطار اسباب‌بازی را سرهم کنند و بعضی دیگر ترجیح می‌دهند پکیج کامل قطار بازی را داشته باشند تا ریل‌هایش را روی زمین گذاشته، قطار را روشن کرده و حرکتش را نگاه کنند. برای این گروه از کودکان، وسایل نقلیه ریلی و قطار موزیکال سایت جاپاتوی انتخاب مناسبی است.

ماشین های امداد

ماشین پلیس، ماشین آتش‌نشانی و آمبولانس از آن دسته ماشین‌های اسباب‌بازی هستند که بچه‌ها عاشقش می‌شوند چون هم می‌توانند به‌صورت گروهی با آن بازی کنند و هم فرصتی دارند تا خودشان را در قالب نقش‌های پلیس، آتش‌نشان و دکتر جا زده و ساعت‌ها سرگرم شوند.
این مدل ماشین اسباب بازی قیمت‌های مختلفی دارد که بر اساس تعداد قطعات، مواد اولیه و کارخانه سازنده‌اش فرق می‌کند.

اسباب بازی ماشین امدادس جاپاتوی

کامیون اسباب بازی و انواع تریلی

ماشین‌های سنگین، انواع کامیون و تریلی در زمان کودکی ما هم ماشین اسباب بازی موردعلاقۀ بسیاری از کودکان به‌خصوص پسربچه‌های پرشور و هیجان بود. این ماشین‌ها هم برای بازی گروهی کودکان با همسالانشان مناسب است و تا ساعت‌ها سرگرمشان می‌کند.

خرید انواع کشتی و هواپیما با امکان کنترل از راه دور

خلبان یا ناخدا شدن آرزوی کودکی بسیاری از ما بودن و هنوز هم بچه‌ها دوست دارند شغل‌های هیجان‌انگیزی مانند کاپیتان دریا یا هواپیما را تجربه کنند.
اگر کودک شما هم چنین علاقه و آرزویی دارد، ماشین اسباب بازی کشتی و هواپیما را برای او حتماً تهیه کنید. فراموش نکنید کودکان از طریق بازی‌کردن خودشان را نشان می‌دهند، آرزوها و خواسته‌هایشان را بیان می‌کنند و حتی استعدادهایشان را بروز می‌دهند، پس توجه به چیزی که آن‌ها برای بازی می‌خواهند در آینده‌شان نیز تأثیری مثبت دارد.
انواع اسباب‌بازی کشتی و هواپیما مدل‌های مختلفی در شکل، اندازه و امکانات دارند. برخی از هواپیماها کنترل‌گر دارد و قابل پروازکردن است، برخی شبیه هواپیمای مسافربری طراحی شده و برخی جنگی است که هرکدام را می‌توانید بر اساس امکانات، طراحی و شکل ظاهری‌اش برای کودک تهیه کرده و برای بازی در اختیارش قرار دهید.

انواع اسباب بازی وسایل نقلیه هوایی در سایت جاپاتوی

ماشین های بزرگ با قابلیت سوارشدن

دستۀ دیگر ماشین اسباب بازی مدل‌های تقریباً بزرگ و سنگین است که قابلیت سوارشدن دارد و در شکل و طرح‌های مختلفی در بازار پیدا می‌شود.
این مدل ماشین اسباب بازی معمولاً برای کودک سه تا پنج سال مناسب است و به‌صورت شارژی کار می‌کند تا کودک بتواند تجربۀ مختصری از رانندگی داشته باشد. بهترین فضا برای استفاده از این ماشین روی سرامیک یا در حیاط است. البته ماشین ایمنی کاملی دارد که در شرایط آزمایشگاهی تأیید شده ولی حتماً در حین بازی با ماشین‌های سواری کنار کودک باشید و خوب از او مراقبت کنید تا با جایی تصادف نکند. کنترل این ماشین‌ها حتی در حیاط خانه یا باغ و ویلا هنوز برای کودک سخت است و بهتر است که همراه با مراقبت کامل والدین باشد.

ماشین های کنترلی هیجان انگیز

اسباب بازی ماشین کنترلی مدل های مختلف - جاپاتوی

دسته آخر اسباب‌بازی‌های ماشینی همان گروه هیجان‌انگیز، معروف و نسبتاً گران‌تر یعنی “ماشین‌های کنترلی” است که کودکان هم به جذاب بودن آن ایمان دارند و در بین همسالان خودشان با شادی یا حتی غرور خاصی درباره آن صحبت می‌کنند.
ماشین‌های کنترلی در بازار تنوع بسیاری زیادی دارند، پس اصلاً نگران نباشید چون شما هر مدلی را که دوست دارید، با هر آپشن و امکاناتی می‌توانید به‌راحتی پیدا کنید. ماشین‌های کنترلی باطری‌دار، شارژی بزرگ یا کوچک، مدل آفرودی یا کلاسیک، جنگی یا معمولی همگی بخش کوچکی از مدل‌های اسباب بازی ماشینی کنترلی است که در سایت جاپاتوی با یک کلیک می‌توانید سفارش دهید.

خرید آسان با 5 کلیک

خوشبختانه شرایط خرید و سفارش آنلاین اسباب بازی ماشینی کار را راحت کرده است اما پیشنهاد می‌کنم قبل از خرید حتماً با کودک صحبت کرده و علایقش را بپرسید تا ماشینی را برایش تهیه کنید که واقعاً دوست دارد. توضیحات هر محصول را حتماً دقیق بخوانید و آن چیزی را بخرید که مناسب سن فرزندتان باشد و بتواند از بازی با آن لذت ببرد. در نهایت هم برای مشاوره خرید و اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

منابع: جاپاتوی

دیدگاهتان را بنویسید